• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Majówka nad morzem, co polecicie

Majówka nad morzem, co polecicie

Dzień dobry. Zarówno mi, jak i moim bliskim zależy, aby zorganizować fajne wakacje nad Bałtykiem. Możecie polecić jakiś ośrodek, pensjonat?

Dzięki z góry.

Kruk

Posty: 24

 
Hej. Wasze porady dotyczące tego, jakie miejsca nad polskim morzem odwiedzić okazały się dla mnie niezwykle cenne. Dzięki nim opracowałem sobie już wstępny plan, jak będzie wyglądała moja trasa. W przyszłym tygodniu zamierzam nawet dokonać rezerwacji w dwóch obiektach, w których zatrzymamy się z żoną po drodze.

Kowalski

Posty: 19

 
Dzień dobry. Perfekcyjnym sposobem na relaks w mojej opinii są wakacje nad polskim morzem. Potwierdza to niesłychanie wiele osób, które nie mają w tym zakresie żadnych wątpliwości. Poszukuję obecnie miejscowości, w której spędzę przyjemnie tydzień razem z dziećmi. Będę zwracał spostrzeżenie na obecność piaszczystej plaży i łagodnego zejścia do wody.

Zas

Posty: 22

 
Witam. Kilka dni zastanawiałem się czy majówka nad morzem wypali ze względu na pogodę. W sumie nie pocieszał mnie fakt, iż wycofując rezerwację straciłbym 50%. Rozumiem też właściciela kwatery prywatnej, który nie chce stracić całości, gdy ktoś się wycofa z racji kiepskiej pogody.

rumcajs82

Posty: 18

 
Hejka. Noclegi, jakich szukałem w nadmorskich miejscowościach musiały spełnić sporo moich wymagań. Na szczęście szybko wyłoniłem kwaterę prywatną, jaka okazała się najlepsza. Potem trochę żałowałem, że nie zdecydowałem się zarezerwować kwatery na dłużej, bowiem było rzeczywiście wspaniale i pogoda dopisała w pełni.

gdzies23

Posty: 18

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, iż spędzenie weekendu nad morzem może pozytywnie wpłynąć na każdego człowieka. Stanowi to sposób na oderwanie się od codzienności, jaka może okazać się w naszym wypadku niesłychanie przytłaczająca.

Świeże powietrze chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

Rico

Posty: 22

 
Dzień dobry. Długo miałem wątpliwości, jaki obiekt wybrać i do jakiej miejscowości udać się na wakacje nad morzem. Później wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl, gdzie prędko przeanalizowałem oferty obiektów noclegowych, zalety konkretnych miast i dokonałem rezerwacji. Szczerze polecam, albowiem w tym roku wykonam podobny krok :)

Puni3k

Posty: 24

 
Hejka.

Razem ze znajomymi jesteśmy zafascynowani spędzaniem wakacji nad polskim morzem. Co roku dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy. Staram się zawsze zgrać nasz pobyt z interesującymi nas koncertami lub innymi wydarzeniami, które są zaplanowane w najbliższej okolicy.

mikuser

Posty: 28

 
Hej. Ponad wszystko cenię sobie polskie morze, jakie polecam praktycznie każdemu. Przyznam szczerze, iż byłem w sporo krajach, gdzie miałem okazję kąpać się w morzu. Rozumiem zachwyty Morzem Śródziemnym, lecz polecam docenić to, co mamy pod ręką, bo Bałtyk jest piękny, o czym powinniście się przekonać :)

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Witam.

Spodziewałem się, iż wakacje nad Bałtykiem będą nudne, bo przecież nie można się kąpać w morzu całymi dniami. Szybko jednakże wyszedłem z błędu. Razem z żoną spróbowaliśmy nurkowania, a także odwiedziliśmy kilka interesujących miejsc, m.in. byliśmy na Helu.

korasek

Posty: 5