• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pobierz piosenki - proszę o pomoc

Pobierz piosenki - proszę o pomoc

Chciałbym znaleźć fajną stronkę, na jakich pobiera się piosenki za darmo. Wiem, iż w większości trzeba jakąś kasę zapłacić, ale nie mam ogromnych wymagań odnośnie utworów. Potrzebuję taką luźną muzyczkę do posłuchania w drodze do pracy.

gruszk34

Posty: 9

 
Denerwuję się, gdy chcę pobrać mp3 i wszystko się zwiesza. Najważniejsze na takich stronach jest to, by była łatwa w obsłudze i działała jak się należy.

piekniśś

Posty: 8

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Naturalnie chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za lepsze trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

srekal34

Posty: 19

 
Zobaczcie sobie tę stronkę http://pobierzpiosenki.pl. Tu pobierasz mp3 za darmo, a jest spory wybór. Na stronie można wpisać szukany tytuł, album lub artystę. Jeśli chodzi o bazę muzyczną to jest tego troszkę. Warto tam zajrzeć. Szczerze polecam.

allink

Posty: 19

 
Świetna opcja darmowej muzyki, zwracajcie jednak uwagę na to, by było naprawdę za darmo, bo w większości stron, gdy pobierasz piosenki coś jednak trzeba zapłacić. Groszowa sprawa, ale zawsze to pieniądz.

mazi1991

Posty: 14

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Ale to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

TomekK

Posty: 18

 
W sumie to jest sporo takich stron natomiast nie każda ma takie darmowe mp3 które by się chciało. Ostatnio chciałem ściągnąć album kapelki i nie udało mi się odnaleźć.

Sarenka

Posty: 17

 
Odnalazłam wyborny ranking jeśli chodzi o mp3 za darmo. O każdym z nich napisane jest kilka najważniejszych informacji. Bardzo fajna stronka.

Ventooo1

Posty: 6