• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Toyota Yaris leasing, szukam !

Toyota Yaris leasing, szukam !

Ile kosztowałby mnie Toyota RAV4 w leasingu? Niesłychanie podoba mi się hybryda, dlatego chce ją wziąć na swoją firmę.

alidomus

Posty: 1

 
Mnie się zawsze podobały japońskie samochodu. Otworzyłem firmę i od razu wziąłem Toyotą RAV4 na leasing i jestem bardzo zadowolony. Stawiam na ekologię także od razu wziąłem hybrydę. Dla mnie do miasta to auto jest świetne. Nie wiedziałem, że można takie auto mieć na tak bardzo przystępnych warunkach.

TomekK

Posty: 12

 
Mamy Hyundaia Tucsona w leasingu i nie płacę dużo. Wpłata własna była, 10% ale wszystkie warunki można negocjować z firmą. Oni są otwarci na wszystkie propozycje, dlatego zawsze znajdzie się oferta, z której będziemy bardzo zadowoleni. Warto sobie to wszystko sprawdzić.

transerwis

Posty: 2

 
Posiadamy Toyotę Yaris w leasingu na bardzo dobrych warunkach. Mnie się podoba ten samochód, bo do pracy potrzebuje czegoś małego. Jest ekonomiczny zwłaszcza, jeśli to hybryda, dlatego polecam Wam leasing, bo się opłaca.

QwerTery

Posty: 4

 
Miałem leasing kilka lat temu, niemniej jednak nie wiem jak obecnie wyglądają warunki. Wiem, iż konkurencja jest dość spora, dlatego łatwiej odszukać firmę, która nam coś zaoferuje.

doprzodu67

Posty: 9

 
U mnie w firmie jeżdżą Hyundaie i30 w leasingu i jesteśmy zadowoleni. To taki mały i duży samochód w jednym. Mnie się bardzo podoba i lubię nim jeździć.

Franuś

Posty: 16

 
Dla ludzi, które prowadzą firmę i chcą mieć oryginalne auto polecam Toyotą C-HR w leasingu na niesłychanie korzystnych warunkach. To auto jest po prostu wspaniałe i je polecam.

wacek56

Posty: 11